Розклад руху потягів по станції Ніжин




Пасажирські потяги на Київ (з 9.12.2018)

N Маршрут прямування Час приб. на ст. Ніжин Зупинка Час відправлення Періодичність Час приб. на ст. Київ
73 Москва Львів 02:46 0:02 02:48 щоденно 04:12
775 Харків Херсон 04:00 0:02 04:02 щоденно 05:34
896Д Шостка-Київ-Вол. 05:15 0:12 05:27 щоденно 07:43
124 Костянтинівка Київ 06:28 0:02 06:30 щоденно 08:31
784 Шостка Київ 07:02 0:02 07:04 щоденно 08:38
779  Суми Вінниця 08:35 0:01 08:36 по сб та нд 09:55
779  Суми Київ 08:35 0:01 08:36 крім сб та нд 09:55
883К  Зернове - Київ-Вол. 10:00 0:02 10:02 щоденно 11:58
53 С.петербург Київ 11:11 0:15 11:26 по парних 12:57
786 Шостка Київ 14:45 0:02 14:47 щоденно 16:14
046Д Лисичанськ Ужгород 20:40 0:02 20:42 щоденно 22:27
887К Ворожба - Фастів  20:57 0:03 21:00 щоденно 23:16
778 Шостка
Хмельницький
21:08 0:02  21:10 щоденно 22:43
94    Мінськ Одеса   23:18 0:02  23:20 по вт.  00:55


Актуальну інформацію про рух цих та інших потягів (на Львів, Харків ітд.) по станції Ніжин уточнюйте на сайті Укрзілізниці за посиланням!



Приміські та регіональні потяги на Київ

N Маршрут прямування Відправлення Періодичність Час приб. на ст. Київ-Пас
6901 Ніжин – Святошин 03:12 Щоденно 06:13
6905  Ніжин – Київ-Вол 04:10 Щоденно 07:10
6907 Ніжин – Київ-Вол 04:35 Щоденно 07:23
6909 Ніжин – Київ-Вол 04:43 Щоденно 07:56
895 Шостка – Київ-Вол. 5:27 По пн., сб. 07:43
895 Конотоп пас. – Київ-Вол 5:27 Крім. пн., сб. 07:43
6911 Ніжин – Дарниця 05:01 Щоденно 07:27 (до Дарниці)
6913 Ніжин – Київ-Вол 05:34 Щоденно 08:18
864/863 Неданчичі – Київ-Вол. 07:15 Крім ср. 09:32
864/863  Чернігів – Київ-Вол. 07:15 По ср 09:32
6915 Ніжин – Київ-Вол. 08:44 Щоденно 11:23
883 Зернове – Київ-Вол. 10:02 Щоденно 11:58
6917 Ніжин – Київ-Вол  10:20 Щоденно 12:54
6919 Ніжин – Київ-Вол  11:50 Щоденно 14:33
6921  Ніжин – Київ-Пас.  13:27 Щоденно 16:00
6923  Ніжин – Дарниця  15:46 Щоденно 17:49
6925 Ніжин – Київ-Пас.  16:30 Щоденно 19:06
6927  Ніжин – Київ-Волинський 17:30 Щоденно 20:18
882/881  Славутич – Фастів 19:08 по нд.  21:08
6929  Ніжин – Київ-Волинський 20:00 Щоденно 22:54
887 Ворожба – Фастів-1 21:00 Щоденно 23:16

 

 

Приміські та регіональні потяги з Києва

N Маршрут прямування Відправлення
(з Київ-Пас)

Періодичність Час приб. до Ніжина
6902  Київ-Вол. – Ніжин  04:28 Щоденно 07:13
6904 Київ-Пас. – Ніжин  06:17 Щоденно 08:48
6906 Дарниця – Ніжин  07:37 Щоденно 09:50
6908 Дарниця – Ніжин  08:25 Щоденно 10:30
6910 Київ-Пас. – Ніжин 08:47 Щоденно 11:18
888 Київ-Волинський – Ворожба  09:46 Щоденно 11:35
6912 Дарниця-Ніжин 10:38 Щоденно 12:51
880/879  Київ-Волинський – Славутич  12:06 по нд. 14:04
6914  Київ-Волинський – Ніжин  12:15 Щоденно 15:03
6916  Київ-Волинський – Ніжин 13:57 Щоденно 16:43
896 Київ-Волинський – Шостка 15:13 По пт.нд 17:16
896 Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:13 Крім пт. нд. 17:16
6918  Київ-Волинський – Ніжин  15:47 Щоденно 18:17
6920 Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:25 Щоденно 19:27
884   Фастів- – Зернове  17:16 Щоденно 19:08
866/865 Київ-Волинський – Неданчичі  17:38 Крім вт. 19:45
866/865  Київ-Волинський – Чернігів 17:38 По вт. 19:41
6922 Дарниця – Ніжин  18:27 Щоденно 20:32
6924 Київ-Пас. (Північна) – Ніжин  18:15 Щоденно 20:46
6926  Київ-Пас. – Ніжин  19:35 Щоденно 22:17
6928  Київ-Пас. (Північна) – Ніжин  20:33 Щоденно 23:43
6930  Київ-Волинський – Ніжин  21:30 Щоденно  00:08


Потяги з Ніжина на Чернігів

N Маршрут прямування Відправлення від ст. Ніжин 
Періодичність Час приб. до Чернігова
6301 Ніжин - Чернігів 05:28 Щоденно 7:18
6303 Ніжин - Чернігів 08:20 Щоденно 10:06
6305 Ніжин - Чернігів 11:45 Щоденно 13:21
880Р Київ - Чернігів 14:08 По Нд. 15:30
6307 Ніжин - Чернігів 17:25 Щоденно 19:11
866/865  Київ-Волинський – Неданчичі 19:53 Щоденно 20:58
866/865 Київ-Волинський – Чернігів  19:53 Щоденно 20:58
6309 Ніжин – Чернігів 21:25 Щоденно 23:04


Потяги з Чернігова на Ніжин

N Маршрут прямування Відправлення 
Періодичність Час приб. на кінцеву станцію
864/863 Неданчичі – Київ-Волинський  06:00 Крім ср. 07:12
864/863 Чернігів – Київ-Волинський  06:00 По ср. 07:12
6302 Чернігів – Ніжин 06:18 Щоденно 07:59
6304  Чернігів – Ніжин  08:20 Щоденно 09:53
6306 Чернігів – Ніжин  13:25 Щоденно 15:03
6308  Чернігів – Ніжин  17:20 Щоденно 18:55
882/881 Славутич – Фастів  17:48 По нд 19:08

Чернігів – Ніжин  20:34 Щоденно 22:16
         


Потяги на Прилуки, Гребінку

N Маршрут прямування Відправлення 
Періодичність Час приб. до ст. Прилуки/Гребінка
6524П Ніжин - Гребінка 10:11 Щоденно 11:39/ 13:03
6528П Ніжин - Гребінка 19:53 Щоденно 21:29/23:24

Із Гребінки/Прилук

N Маршрут прямування Відправлення зі ст Гребінка/Прилуки 
Періодичність Час приб. на кінцеву станцію
6521П Гребінка - Ніжин 01:47/ 03:30 Щоденно 05:05
6526П Гребінка -Ніжин 14:02/ 15:35 Щоденно 17:09


Потяги з Ніжина на Конотоп

Маршрут прямування Відправлення Періодичність Час приб. до ст. Конотоп
6452 Ніжин-Конотоп 05:37 Щоденно 07:25
6454 Ніжин – Конотоп 10:17 Щоденно 12:04
888  Київ-Волинський – Ворожба  11:46 Щоденно 13:16
6456 Ніжин – Конотоп 15:28 Щоденно 17:23
6458 Ніжин – Конотоп 16:59 Щоденно 18:46
896 Київ-Волинський – Шостка  17:26 Щоденно 19:15
884  Фастів – Зернове 19:11 Щоденно 20:40
         


Потяги з Конотопа до Ніжина

Маршрут прямування Відправлення Періодичність Час прибуття до Ніжина
895  Конотоп. – Київ-Волинський  03:28 Крім ПН.,Сб 05:15
895 Шостка – Київ-Волинський  03:28 По Пн.Сб 05:15
883 Зернове – Київ-Волинський  08:28 Щоденно 10:00
6451 Конотоп – Ніжин  08:45 Щоденно 10:34
6453 Конотоп – Ніжин  13:35 Щоденно 15:21
6455 Конотоп пас. – Ніжин  17:42 Щоденно 19:30
887 Ворожба – Фастів-1  19:27 Щоденно 20:57
6457 Конотоп пас. – Ніжин  20:48 Щоденно 22:34