FAQ

F.A.Q. – тут ви зможете знайти відповіді на запитання, які найчастіше ставлять редакції сайту www.mynizhyn.com


Питання по сайту

1) Я не можу авторизуватися на сайті (зайти під своїм логіном)

Перевірити правильність паролю. Він повинен співпадати з тим що ви отримали після реєстрації на свою поштову скриньку. (при зміні паролю він автоматично надсилається вам на e-mail).

Якщо це не допомогло, то спобуйте почистити coockie вашого браузера. Це можна зробити натиснувши наступну комбінацію клавіш Ctrl+Shift+Del. Або скористайтеся програмою CCleaner

Якщо наведені вище спроби не дали бажаного результату, тоді напишіть нам mynizhyn.com@gmail.com

2) Як відписатися від email-розсилки?

Зайдіть на сайт під своїм логіном. Клікніть на посилання «Мій профіль» якие з'явилося у блоці в шапці сайту праворуч. Після цього ви потрапите на сторінку «Редагування профілю». Там зніміть галочку під словом «Підписка».

3) Як перейменувати мій блог?

За замовчуванням при реєстрації на сайті, ваш блог називається іменем вашого логіна (латинськими буквами). Якщо ви хочете його перейменувати, то вам необхідно зайти на сайт під своїм логіном, потім клікнути на посилання «Мій профіль» і ввести нову назву у поле «Назва блогу».

4) Я додав оголошення, а воно не відображається на сайті.

Всі додані Вами на сайт оголошення проходять модерацію, на відповідність правилам розміщення оголошень проекту Mynizhyn.com. Перевірка оголошень здійснюється кілька разів на день, в будні, з 10:00 до 18:00. 


В інший час, у вихідні та святкові дні - факультативно, по можливості.


5) Я знайшов помилку і хотів би щоб її виправили.
Якщо ви виявили граматичну або програмну помилку у роботі сайту, напишіть нам на
mynizhyn.com@gmail.com – ми її виправимо у найближчий час.

6) Я хочу висловити своє обурення роботою сайту.

Будь ласка, напишіть докладно те, чим ви незадоволені і відправте лист на адресу редакції сайту mynizhyn.com@gmail.com. Ми обов'язково врахуємо всі ваші зауваження.

7) Я хочу висловити подяку творцям сайту та людям що наж ним працюють 

Нам дуже приємно коли наша робота вам подобається! Якщо ви вирішили залишили вдячний відгук команді проекту напишіть на адресу редакції mynizhyn.com@gmail.com.  детально робота якої частини сайту вам сподобалося. 

8) Чому видалили мій пост з блогу?

Ваш пост без попередження могли видалити з блогу у зв'язку з тим, що в ньому містилася інформація рекламного характеру. Всі претензії з цього приводу приймаються  mynizhyn.com@gmail.com.


Пропозиції співпраці

Всі пропозиції, які стосуються спіпраці ви можете надіслати на адресу mynizhyn.com@gmail.com


Наші контакти:
Тел./факс: (04631) 3-13-82
Email: mynizhyn.com@gmail.com
ICQ – 645234795