Головна сторінка » Карта сайту

Карта сайту

ГОЛОВНА 
На головній сторінці розміщені посилання на всі розділи сайту Mynizhyn.com. А також щодня публікуються новини Ніжина та регіону, афіша майбутніх подій і останні оголошення.

НОВИНИ
Розділ включає наступні рубрики:

Україна і світ

Місто і регіон


ДЛЯ ТУРИСТА
Розділ включає у себя 8 підрозділів:

Про Ніжин - історичний огляд міста починаючи з найдавніших часів до наших днів. Головні архітектурно-історичні памятки і неймовірні ніжинські легенди. Інформація про розташування міста, його адміністративний поділ, інфраструктуру, географічні відомості, населення, економічні та міжнародні зв'язки і транспорт.  Цікаві факти і головні дати в житті міста.

Загальні відомості  - Відомості про географічне розташування міста, кліматичні умови, місцеву владу, населення, економічні та міжнародні зв'язки, транспорт, житловий фонд, освіту, основні факти і дати в житті міста.

Як доїхати - інформація про те, як дістатися до Ніжина, транспорт Ніжина та автомобільна карта міста

Де зупинитися - інформація про готелі, заміські комплекси, квартирах подобово

Де поїсти - телефони та адреси міських барів, кафе, ресторанів, короткий опис меню і послуг

Чим зайнятися - історичні та архітектруні пам'ятки, музеї, театр та нічне життя Ніжина

Важлива інформація - індекси поштових відділень Ніжина, телефони екстрених та інформаційно-довідкових служб міста
 
Карта місць з безкоштовним Wi-Fi у Ніжині


ОГОЛОШЕННЯ

Розділ оновлюється регулярно. Зареєстровані користувачі сайту Mynizhyn.com можуть самостійно завантажувати свої оголошення в будь-яку з рубрик, прикріплювати до них фотографії і встановлювати терміни розміщення оголошення на сайті.Опубліковані на сайті оголошення будуть друкуватися у газеті.

 

БЛОГИ

Можливість ведення свого блога - електронного щоденника автоматично отримує кожен зареєстрований користувач сайту. Ви можете використовувати блог, щоб розповісти про себе своїм друзям, близьким, а також майбутнім партнерам і клієнтам - якщо це корпоративний блог.


АФІША

Тут ви можете дізнатися про майбутні виставки, концерти, спортивні змагання, клубні вечірки, екскурсії, тренінги та іншиі культурні заходи.


Ми запрошуємо до співпраці по наповненню розділів сайту всіх, хто може надати будь-яку інформацію про цікаві події чи жителів Ніжина, а так же корисні матеріали, що стосуються міста. Якщо ви знайомі з людьми, статті яких ви б хотіли побачити опублікованими на сторінках Новинного розділу або розділу  "Для туриста", зв'яжіться з нами:

Адреса: м. Ніжин, вул. Шевченко, 109/1, оф. №8

Тел./факс: (04631) 3-13-82

E-mail: mynizhyn.com@gmail.com