Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Горе-матір Галину Єсипенко засуджено до позбавлення волі

Горе-матір Галину Єсипенко засуджено до позбавлення волі

Галина Єсипенко, суд, ув'язнення

Ніжинською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом злісного невиконання матір’ю встановлених законом обов’язків по догляду за своїми малолітніми дітьми, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 КК України).

Як повідомлялося раніше, 20 березня 2018 року у житловому будинку в селі Мильники Ніжинського району фельдшером швидкої медичної допомоги констатовано смерть дитини 2015 року народження. Причиною смерті стала закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку. На тілі дитини виявлено численні синці та садна.

Підозрюваного у смерті дитини 34-річного власника господарства того ж дня затримано. За результатами розслідування встановлено, що підозрюваний з грудня 2017 року систематично жорстоко завдавав побої та вчиняв інші насильницькі дії щодо померлої дівчинки та її сестри, які проживали разом з ним в одному будинку, в результаті чого діти відчували сильний фізичний біль та страждання.

Все це відбувалося за потурання матері, яка знаючи про знущання над своїми дітьми, навіть не намагалася їх захистити від нелюда, який піднімав руку на беззахисних дітей.

Крім того, горе-матір нехтувала своїми обов’язками щодо створення належних умов для життя дітей, надання їм медичної допомоги, не забезпечувала своїх доньок повноцінним харчуванням, що спричинило відхилення у їх фізичному розвитку (недостатню вгодованість, анемію).

За вказаними фактами 24-річній мешканці міста Ніжина оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 166 КК України. За результатами розслідування складено обвинувальний акт, який 26 липня 2018 року направлено до суду для розгляду.

У судовому засіданні прокурором надано беззаперечні докази у вчиненні обвинуваченою інкримінованого злочину.

Вироком Ніжинського міськрайонного суду від 01.10.2018 обвинувачену визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ст. 166 КК України та призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Читайте також: 
Назара Красулю судитимуть в Носівці

Занадто м’який вирок щодо матері, через яку померла дівчинка, буде оскаржено прокурором в апеляційному суді. Прокуратура вимагатиме більш суворого покарання для жінки, яка дозволила знущання над своїми дітьми.

Довідково: санкцією статті 166 Кримінального кодексу України передбачено покарання у виді обмеження волі на строк від двох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Теги: Галина Єсипенко, суд, ув'язнення

Додати в:
загрузка...