Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Обдарована ніжинська молодь отримала стипендії

Обдарована ніжинська молодь отримала стипендії


Стипендія для обдарованої молоді призначається кращим представникам обдарованої учнівської та студентської молоді міста з метою матеріального стимулювання та засвідчення їх особистих досягнень.


Кандидатури на здобуття Стипендій висуваються Радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, молодіжними організаціями, Молодіжною радою Ніжинської міської ОТГ та затверджуються рішенням виконавчого комітету.

Таку стипендію у Ніжині будуть отримувати 6 студентів і 2 учнів. Розмір стипендії - 1200 грн і 950 грн відповідно.

Список  на  виплату стипендій обдарованій молоді на ІІ півріччя 2019 року

студенти, учні, стипендія, молодь

Гузь Анастасія Євгеніївна, член ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді», студентка 1 курсу факультету іноземних мов, групи ФА-12/3 Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. 

Член Громадської організації “Лабораторія Ініціативної Молоді”, Голова Комітету Молодіжного Банку Ініціатив Ніжина (Краща практика молодіжної роботи в Україні – 2018), позаштатна радниця Ліги старшокласників Ніжина, координатор Клубу настільних ігор КЗ Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області, член координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, член робочої групи з проведення відкритого творчого конкурсу на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Ніжина, член студентської ради факультету іноземних мов НДУ ім. М. Гоголя, депутат Молодіжної ради Ніжинської міської ОТГ (Голова комісії з питань розвитку учнівського та студентського самоврядування). Одна із співорганізаторів Форуму молодіжних ініціатив Ніжина-2018 "CoolТИватор іDей", спікерка Форуму.

студенти, учні, стипендія, молодь

Шевченко Ірина Сергіївна, студентка 2 курсу освітнього ступеню магістр факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Є однією із кращих виконавців-вокалістів факультету культури і мистецтв, що підтверджується численними перемогами на різноманітних Всеукраїнських конкурсах і фестивалях. 

З останніх - І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» (м.Київ, 2017), І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна це ми» (м.Київ, 2018), І місце на VІ Міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй»  (м. Переяслав-Хмельницький, 2019). Як вокалістка, Ірина Шевченко представляла університет і місто у  програмі  Першого національного телеканалу «Фольк music». 

Здійснює активну волонтерську та громадську  діяльність: регулярно бере участь у заходах, що проводяться у Територіальному центрі соціального обслуговування Ніжинської міської ради та Ніжинському дитячому будинку - інтернаті.

студенти, учні, стипендія, молодь

Костенко Діана Сергіївна, студентка ІІ курсу спеціалізації Сестринська справа Ніжинського медичного коледжу. Виконує  обов’язки культорга групи, є активним діячем студентського самоврядування коледжу. До своїх обов’язків ставиться відповідально і добросовісно. 

Ініціативна, має гарні організаторські здібності. Є переможницею обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна-2019» у номінації «Вокальне мистецтво», конкурсу «Студентський Олімп-2018» у номінації «Талант року», міського заходу з відзначення кращих студентів міста з нагоди Міжнародного дня студента у номінації «Талант року». Серед студентів і викладачів коледжу Діана користується повагою і авторитетом.

студенти, учні, стипендія, молодь

Рашкевич Юлія Ігорівна, студентка ІV курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти) КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької». Має активну життєву позицію, постійно бере участь у різноманітних концертах, займається організацією студентського дозвілля. 

Протягом 2017-2018 років Юлія входила до студентського самоврядування коледжу, неодноразово брала участь у різноманітних студентських форумах, а саме «XII Генеральна асамблея УАС» 2017 р. м. Київ, «Всеукраїнського форуму UASMeetUp» 2017 р., «Регіонального форуму від Української асоціації студентів UAS AKTIVE STUDENT» 2017 р. м. Ніжин. З 2018 року Юлія займає посаду працівника організаційного відділу секретаріату Української асоціації студентів.

студенти, учні, стипендія, молодь

Гомоляко Роман Андрійович, студент ІІІ курсу факультету інженерії та енергетики ВП НУБіП «Ніжинський агротехнічний інститут». Має відмінні успіхи в навчанні, займається науковою роботою. 

Приймав участь у 17-му міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика 2017 р., зайняв ІІ місце; Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" у Львівському національному аграрному університеті 2019 р., отримав диплом ІІІ ступеня. Брав участь у XIV Генеральній асамблеї Української асоціації студентів, 2019 р., організації конкурсу талантів "Міс та Містер НАТІ 2019", святкуванні 121 річниці створення НУБіП України, 2019 р. Є головою студентської ради інституту.

студенти, учні, стипендія, молодь

Пупирьов Богдан Андрійович, учень І курсу групи 1801, спеціальність «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів», ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області». Заступник голови учнівського самоврядування (обозний полку ім. М. Кривоноса). 

Бере активну участь у громадському житті ліцею. У квітні 2019 р. брав участь у вебінарі представників Обласна рада учнівського самоврядування ПТНЗ області з доповіддю, з 5 по 6 травня 2019 року був представником від професійно-технічних навчальних закладів Чернігівської області на Всеукраїнському відкритому зльоті лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який проходив у Хмельницькій області. Багато читає, є лідером бібліотечного активу ліцею, відвідує секцію «Школа конструкторів», був членом футбольної команди ліцею, яка виборола ІІ місце з-поміж ПТНЗ Чернігівської області під час обласних змагань.

Учнівська молодь:

студенти, учні, стипендія, молодь

Куциба Єгор Іванович, вихованець гуртка «Ліга старшокласників» Ніжинського будинку дітей та юнацтва, президент, член ГО «ЛІМ», учень 10-Б класу ЗОШ № 15. 

У 2018-2019 рр. у складі Ліги старшокласників та МБІ_Ніжин мав такі досягнення: диплом ІІ ступеню Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти за перемогу у XXIII Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі в номінації «Громадська думка»(2018); диплом Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, Київського міжнародного університету за перемогу у заочному турі в номінації «Громадська думка» XXIII Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі «Митець та громадянин. Шляхи поєднання.»(2018); подяка міського голови Лізі старшокласників за активну участь у реалізації проектів і програм у сфері молодіжної політики та з нагоди відзначення Дня молоді (2018); диплом І ступеню Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти за перемогу у XXIII Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі в номінації «Громадська думка» (2019); гран-прі обласного фестивалю-конкурсу моделей учнівського самоврядування «ART-LEED FEST» (2019); І місце у спортивно-розважальній програмі «Рух заради здоров’я» між командами парламентів різних рівнів: Ліга старшокласників, Молодіжна рада, збірна студрад, Ніжинська міська рада.

студенти, учні, стипендія, молодь

Степаненко Назар Васильович, учень ІІ курсу природничого класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при НДУ імені Миколи Гоголя. Бере участь в учнівський конкурсах та олімпіадах з біології, екології, хімії, на яких виборює призові місця, займається написанням дві науково-дослідних робіт МАН України. 

Є учасником ІV Всеукраїнської конференції молодих науковців. Досягнення: Сертифікат про участь у Всеукраїнському конкурсі «Light is Fun», 2019 р., Диплом Другого ступеня переможця Всеукраїнського конкурсу «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля», 2019 р., Срібний диплом загальноміського конкурсу «Талант року» у номінації «Учнівський проект», 2019 р., Грамота лауреата конкурсу «Я обираю українську!», 2019 р., Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Наука – це цікаво», 2019 р., Диплом І ступеня переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, 2019 р., Диплом другого ступеня переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 2019 р., Диплом переможця (І місце) у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, 2018 р., Грамота переможця (ІІ місце) на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 2018 р., Грамота переможця (ІІ місце) на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, 2018 р., Грамота учасника фестивалю «Я – творча дитина», 2018 р.

Наталія Нікітіна,
фото з мережі Facebook

Теги: студенти, учні, стипендія, молодь

Додати в:
загрузка...