Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Безвісно зникли мати та малолітня дитина: ніжинська поліція долучилась до пошуків

Безвісно зникли мати та малолітня дитина: ніжинська поліція долучилась до пошуків

зниклі, мати, донька, поліція, пошук

Поліція Ніжинщини приєдналася до пошуків безвісно зниклих молодої матері та її малолітньої доньки. 

Мати, Іванченко Катерина Юріївна, 1997 року народження, проживала в селі Вересоч, з нею – півторарічна донька Іванченко Анастасія Володимирівна, 2018 року народження. 

Мати з донькою 27.10.2019 року близько 17.00 вийшли зі свого помешкання і пішли у невідомому напрямку. Наразі їх місцезнаходження невідоме.

зниклі, мати, донька, поліція, пошук

Матері на вигляд 20-25 років, зріст 165-175 см, волосся довге, темного кольору, на щоці під лівим оком родинка середнього розміру, дитину перевозить в дитячому візку. У що були вдягнені зниклі особи – невідомо. 

Івченко Катерина має мовні дефекти (шепелявить) та через певні відхилення розвитку постійно посміхається оточуючим. 

Сайту mynizhyn.com стало відомо з власних джерел, що сьогодні, 02 листопада, в Куликівському районі на станції 140 кілометр працівниками поліції було знайдено біля колій дитячий візок, тому, імовірно, жінка кудись поїхала електричкою.

Якщо комусь що-небудь відомо про зниклих матір з дитиною, прохання повідомити Ніжинський ВП ГУНП в Чернігівській області (телефон 102), або 0684695239.

зниклі, мати, донька, поліція, пошук

Теги: зниклі, мати, донька, поліція, пошук

Додати в:
загрузка...