Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Рибоохоронний патруль спіймав на озері ніжинця із сіткою

Рибоохоронний патруль спіймав на озері ніжинця із сіткою

озеро, сітка, ніжинець, риба

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 14 порушень Правил рибальства зі збитками понад 11 тис. грн

За тиждень з 18 по 25 червня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 14 порушень Правил рибальства. Так, складено 10 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з яких з ознаками кримінального злочину та чотири - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

Серед порушників був і мешканець міста Ніжина. 18 червня на озері поблизу села Хибалівка Куликівського району Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито жителя м. Ніжин, який виловлював рибу за допомогою сітки зяберної (одностінної). 

В протизаконний спосіб порушник виловив по 1 екз. білизни, плітки та лина, загальною вагою до 1 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 459 грн.

На всіх виявлених порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Теги: озеро, сітка, ніжинець, риба

Додати в:
загрузка...