Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » На базі Ніжинського молодіжного центру відкриють студію аудіозапису

На базі Ніжинського молодіжного центру відкриють студію аудіозапису

Ніжинський молодіжний центр, А. Тимченко, фінансування, Молодь Records, "БУРлаб"

Чого не вистачає Ніжинському міському молодіжному центру, журналістам сайту mynizhyn.com розповіла його директор Анжела Тимченко:

"Коли ми перейшли в формат онлайн роботи, зрозуміли, що хотіли б створювати більш якісний відео та аудіо контент, але у нашого центру не вистачає для цього потужностей. До цих усіх видів роботи ми залучаємо молодь, молоді люди пробують себе в якості відеографа, фотографа, сценариста, режисера...

Тож ми вирішили вже вкотре скористатися можливостями громадського бюджету Ніжина і створили проект громадського бюджету Молодь Records, який опинився серед переможців (проект на 
суму 100 тисяч грн).

Мета в рамках цього проекту: гуртування молоді та представників громади навколо мобільної студії відео та звукозапису.  Все це буде діяти безкоштовно, адже ми – комунальний заклад і не надаємо платних послуг.

Студія передбачає бути мобільною, бо у нас невеличке приміщення і не вистачає потужностей, щоб облаштувати звукоізоляцію, але передбачаємо закупівлю відеотехніки, мікрофони, освітлення і мінімальну кількість обладнання. Але цього також не вистачає.

Тож паралельно ми вирішили взяти участь в програмі "БУРлаб" в проекті "Будуємо Україну Разом". Команда нашого центру була учасницею, я була їх ментеркою в рамках даної програми. Після 1 місяця  навчання ми захистили проект і ввійшли до складу переможців  на 30 тис. грн. Тож цей проект також буде профінансовано і по ньому передбачена закупівля настільних мікрофонів. 

Також ми зараз думаємо над купівлею дрону, бо багато заходів проводяться на вулиці в теплу пору року і він би нам дуже знадобився".

Отже, проект громадського бюджету буде фінансуватися з 2021 року, а по програмі 
"БУРлаб" уже в  грудні пройдуть проплати.

Валентина Пильник
Фото з мережі

Теги: Ніжинський молодіжний центр, А. Тимченко, фінансування, Молодь Records, "БУРлаб"

Додати в:
загрузка...