Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Вандали познущалися над парканом храму Петра і Павла

Вандали познущалися над парканом храму Петра і Павла

Вчора був зруйнований церковний паркан та розбите скло на дошці оголошень римо-католицької церкви Петра і Павла.  Про це повідомляють Уездные новости.Цей випадок став не першим. Паркан церкви її настоятелю доводилося ремонтувати й раніше. Проте, нанесення шкоди такого масштабу сталось уперше.
 
"Найбільша біда в тому, що я ремонтую  його вже не перший раз. Скло, яке сьогодні також розбили на дошці оголошень, вже били чотири рази. Мабуть, комусь не подобався розклад служб Божих. А паркан мені доводиться принаймні раз у місяць підремонтовувати. Цього разу руйнування є найбільш колосальними, адже велика частина паркану повалена. Розбили й так званий шлагбаум”, — розповів отець Юрій.

Оскільки був зачеплений і паркан сусідів, то священник не думає, що ці дії ті люди вчинили на релігійному підгрунті. Також о. Юрій виключає із підозрюваних свого сусіду, з яким не склались приязні відносини із-за території поблизу церкви.


"Христос учив нас не тільки любити своїх ближніх, але ще й любити своїх ворогів. Просто про це треба пам'ятати, бо це є засадами моралі — любити навіть ворогів, якщо ж уже нас вважають ворогами"

 
Скоріше за все, що десь на прилеглій території люди розпивали спиртні напої, сказав о. Юрій, а коли захотіли вийти, то в традиційний для них спосіб не вийшло, і вони зламали паркан, щоб покинути територію церкви.
 
“Кілька разів, коли я ловив на гарячому людей, які шкодили церкві, то ті люди дуже часто відкликалися, що вони шкодять через те, що це не є їхня церква. Я так розумію, що власне ці слова є таким релігійним підгрунтям, що хтось їх вчить, що є якась не їхня церква. І це є підставою, щоб шкодити нам. Хотілося б нагадати всім конфесіям, і щоб пастори всіх конфесій роз’яснили своїм прихожанам, що таке католицька церква. І нехай пригадають для молоді і батьків, що Христос учив нас не тільки любити своїх ближніх, але ще й любити своїх ворогів. Просто про це треба пам'ятати, бо це є засадами моралі — любити навіть ворогів, якщо ж уже нас вважають ворогами”, — розповів настоятель церкви.

 

Теги: Римо-католицька церква,

Додати в:
загрузка...