Головна сторінка » Новини » Україна і світ » Чорновіл: Побиття студентів Майдану організував екс-шеф Путіна

Чорновіл: Побиття студентів Майдану організував екс-шеф Путіна


Тарас Чорновіл: "Ніч на 30 листопада єдина, коли на Майдані не було депутатів.
І чи потрібна була зачистка Януковичу? Це тупість і дурість"

Екс-депутат від Партії регіонів Тарас Чорновіл каже, що екс-заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович прийняв рішення про побиття студентів на Майдані в листопаді 2013 року, бо мав підтримку Росії через зв’язки з Путіним.Про це він розповів в інтерв’ю Тиждень.ua.

"Ніч на 30 листопада єдина, коли на Майдані не було депутатів. І чи потрібна була зачистка Януковичу? Це тупість і дурість. Право на існування має ось який варіант: до цих подій причетний Володимир Сівкович, заступник Андрія Клюєва", - каже Чорновіл.
 
"Усі забувають про один його тил. Він колишній начальник Путіна", - додає екс-депутат.
 
"Коли Сівкович був у опалі, той (Путін – ред.) приїжджав із неофіційним візитом в Україну. Відразу ж лідер РФ вирушає в резиденцію і каже, що зустрінеться з Кучмою лише коли побачить Сівковича (а того, до речі, вже готували під арешт). Коли Путін поспілкувався з екс-шефом, усі проблеми в останнього зникли", - розповідає експерт.
 
На думку Чорновола, Сівкович підставив Клюєва:
"11 грудня всі на вухах стояли, запитували себе: "Чому Янукович погнав спецназ зачищати Майдан, коли є Нуланд і Ештон?" Це не була зачистка. Взяти його можна було без проблем. Натомість, здається, створювалася картинка. Відчуття, що був договорняк, але ті, хто з боку Майдану, не зовсім розуміли, хто і для чого це робить".

Нагадаємо, у біографії Володимира Сівковича значиться, що з 1983 року він працював в органах КДБ СРСР, а в 1990–1992 роках - працював за кордоном, в Німеччині

pravda.com.ua

Теги: Тарас Чорновіл, Розгін майдану, Майдан, Сівкович

Додати в:
загрузка...