Головна сторінка » Новини » Україна і світ » Apple планує випустити електромобіль до 2020 року

Apple планує випустити електромобіль до 2020 року


Дизайнерський концепт електромобіля від Apple

 

Американська компанія Apple планує почати виробництво електромобіля в 2020 році. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

Агентство відзначає, що тимчасові рамки визначені конкуренцією виробника електроніки з компаніями Tesla Motors і GM, кожна з яких планує до 2017 року випустити електромобіль вартістю менше 40 тисяч доларів і запасом ходу в 200 миль (приблизно 320 км).
 
Нещодавно Tesla Motors оголосила, що в 2025 році збільшить число продажів до декількох мільйонів машин з нинішніх 35 тисяч на рік.
При цьому агентство зазначає, що компанія може продовжити терміни розробки проекту або відмовитися від реалізації, якщо керівництво Apple виявиться невдоволено прогресом, зазначили джерела агентства. Представник Apple не прокоментував новину про розробку автомобіля, відзначає агентство.
 
Раніше видання The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з проектом, повідомляло, що компанія задіяла кілька сотень співробітників для створення електричного транспортного засобу під брендом Apple.

epravda.com.ua
Ніжин, май ніжин ком, новини ніжина, май нежин

Теги: Apple, Tesla Motors, Електромобіль,

Додати в:
загрузка...