Блог warmtap

 • Як правильно обрати твердопаливний котел? 0'R

  13 Червня 2016 14:23 0 968
   Як правильно обрати твердопаливний котел?

  Сьогодні, твердопаливні котли широко використовуються для опалення приміщень різного цільового призначення. В залежності від масштабу опалювальної території та від конструкційних особливостей приладу слід обирати «правильний» котел.

  Розрізняють сталеві твердопаливні котли з чавуну. У якості палива для котла з чавуну слід обирати паливні гранули, дрова або ж вугілля. Під час вибору приладу з чавуну слід звернути увагу на розміри дверей у топці. Чим вони є більшими, тим зручніше буде завантажити туди паливо. ...
 • Сонячні колектора 0'R

  13 Червня 2016 14:21 0 872
   Ви знаєте що сонячна енергія може суспільству приносити не лише електроенергію, ви можете задопомогою Сонячних колекторів і набути тепло у ваших домівках. Сонячний колектор використовує сонячну енергію та з її допомогою нагріває воду або антифриз, виробляє тепло.

  Як працює колектор? ...
 • Телоакумулятор, Акумуляюча ємність - Що це таке? 0'R

  13 Червня 2016 14:20 0 1180
    Телоакумулятор, Акумуляюча ємність - Що це таке?

  Акумулююча ємність,Теплоаккумулятори, буферні баки - це ємності з вмістом води різних розмірів ( 250-3000 л), які монтуються в котельні з твердопаливним котлом. Акумулюючі ємності - це безперечно потрібна річ. Ми розкажемо вам про їхню суть та типи.
  ...